Bailey T5 wedge base S.led green 24-28V DC - LW2001D28G
Artikelnummer: 20064878 | Fabrikantnummer: LW2001D28G | EAN: 8714681110621
Omschrijving
Bailey Miniature LED indicatie- en signaleringslamp, groen, diameter 5mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, voet W2x4.6d, lampspanning 24 - 28V, totale lengte 20mm, technologie LED, lampvorm buis eenkneeps, nom. stroom 16mA, 0.38W, gemiddelde nom. levensduur 30000u, lichtstroom 6lm
Het productnummer van de fabrikant is LW2001D28G. Het EAN nummer is 8714681110621. Het interne artikelnummer is 20064878.
Aanvullende informatie
Miniatuur
Bailey Miniatuur Single LED T5 Wedge-Base W2X4.6D 5x20mm 24-28V DC 16mA 0.016A 0.38W Groen 6lm 30000h Indicatie- en signaleringslamp
BEE Miniatuur Single LED WB T5 Wedge-Base W2X4.6D 5x20mm 24-28V DC 16mA 0.016A 0.38W Groen 6lm 30000h
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
Bailey Miniatuur Single LED T5 Wedge-Base W2X4.6D 5x20mm 24-28V DC 16mA 0.016A 0.38W Groen 6lm 30000h Indicatie- en signaleringslamp
BEE Miniatuur Single LED WB T5 Wedge-Base W2X4.6D 5x20mm 24-28V DC 16mA 0.016A 0.38W Groen 6lm 30000h
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Groen |
| Krypton | Nee |
| Lichtstroom | 6 lm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 30000 h |
| Nom. stroom | 16 mA |
| Diameter | 5 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Totale lengte | 20 mm |
| Voet | W2 x 4,6d |
| Technologie | LED |
| Lampspanning | 24 - 28 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.38 - 0.38 W |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Huidige product