Bailey Miniatuur telefoon indicatie- en signaleringslamp C-2F T 6,5F 24V gloeilamp - T6524080
Artikelnummer: 21033285 | Fabrikantnummer: T6524080 | EAN: 8714681150771
Het productnummer van de fabrikant is T6524080. Het EAN nummer is 8714681150771. Het interne artikelnummer is 21033285.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 80 mA |
| Krypton | Nee |
| Diameter | 6 mm |
| Totale lengte | 44 mm |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Voet | T 6,5F |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 1.92 - 1.92 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 5,7-5,7MM
Artikelnummer: 20064638
Fabrikantnummer: LAMPEXT134
Artikelnummer: 21033285
Fabrikantnummer: T6524080