Bailey Miniatuur telefoon indicatie- en signaleringslamp C-2F T 6,8G 24V gloeilamp - T6824040
Artikelnummer: 20065895 | Fabrikantnummer: T6824040 | EAN: 8714681151365
Het productnummer van de fabrikant is T6824040. Het EAN nummer is 8714681151365. Het interne artikelnummer is 20065895.
Kleurtemperatuur
BAI Miniatuur Telefoon T6.8G German 7x44mm 24V 40mA 0.04A 0.96W Helder 10000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 40 mA |
| Krypton | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 10000 h |
| Totale lengte | 44 mm |
| Voet | T 6,8G |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 7 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.96 - 0.96 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 6,6-6,6MM
Artikelnummer: 12872347
Fabrikantnummer: LAMPEXT2
Artikelnummer: 20065895
Fabrikantnummer: T6824040