Bailey Miniatuur telefoon indicatie- en signaleringslamp C-2F T 6,8G 30V gloeilamp - T6830020
Artikelnummer: 20065916 | Fabrikantnummer: T6830020 | EAN: 8714681151518
Het productnummer van de fabrikant is T6830020. Het EAN nummer is 8714681151518. Het interne artikelnummer is 20065916.
Kleurtemperatuur
BEE Miniatuur Telefoon T6.8G German 7x44mm 30V 20mA 0.02A 0.6W Helder 5000u C-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 20 mA |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 44 mm |
| Voet | T 6,8G |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 7 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 30 - 30 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.6 - 0.6 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 6,6-6,6MM
Artikelnummer: 12872347
Fabrikantnummer: LAMPEXT2
Artikelnummer: 20065916
Fabrikantnummer: T6830020