Bailey T6.8G 7x44 50V 50ma CC-2F - T6850050
Artikelnummer: 20846558 | Fabrikantnummer: T6850050 | EAN: 8714681151747
Het productnummer van de fabrikant is T6850050. Het EAN nummer is 8714681151747. Het interne artikelnummer is 20846558.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur Telefoon T6.8G German 7x44mm 50V 50mA 0.05A 2.5W Helder 5000h CC-2F Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Telefoon T6.8G German 7x44mm 50V 50mA 0.05A 2.5W Helder 5000u CC-2F Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 50 mA |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 44 mm |
| Voet | T 6,8G |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 7 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 50 - 50 V |
| Lampvermogen | 2.5 - 2.5 W |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 6,6-6,6MM
Artikelnummer: 12872347
Fabrikantnummer: LAMPEXT2