Bailey T6.8G 7x44 6V 80ma C-2V - T6806080
Artikelnummer: 20857545 | Fabrikantnummer: T6806080 | EAN: 8714681151167
Het productnummer van de fabrikant is T6806080. Het EAN nummer is 8714681151167. Het interne artikelnummer is 20857545.
Kleurtemperatuur
Bailey Miniatuur Telefoon T6.8G German 7x44mm 6V 80mA 0.08A 0.48W Helder 5000h C-2V Indicatie- en signaleringslamp
BAI Miniatuur Telefoon T6.8G German 7x44mm 6V 80mA 0.08A 0.48W Helder 5000u C-2V Indicatie- en signaleringslamp
| Klasse |
Indicatie- en signaleringslamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Miniature telephone
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Nom. stroom | 80 mA |
| Krypton | Nee |
| Totale lengte | 44 mm |
| Voet | T 6,8G |
| Geschikt voor zaklamp | Nee |
| Halogeen | Nee |
| Geschikt voor pointer | Nee |
| Xenon | Nee |
| Diameter | 7 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Technologie | Gloeilamp |
| Lampspanning | 6 - 6 V |
| Geschikt voor zwaailicht | Nee |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Lampvermogen | 0.48 - 0.48 W |
| Kleur | Kleurloos |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Categorieën |
Indicatie en signaleringslampen
Lichtbronnen |
Bailey Lampentrekker 6,6-6,6MM
Artikelnummer: 12872347
Fabrikantnummer: LAMPEXT2