Bailey Tafellamp led 130MM - 140639
Artikelnummer: 21259615 | Fabrikantnummer: 140639 | EAN: 8714681406397
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Bailey Table Luminaire tafellamp
Het productnummer van de fabrikant is 140639. Het EAN nummer is 8714681406397. Het interne artikelnummer is 21259615.
Aanvullende informatie
BAI Tafellamp Beton E27 90x130 met 1.5m aansluitsnoer 2x0.75mm² Aan/Uit schakelaar en Eurostekker CLII 220-250V Max 60W
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Tafellamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
BaiLum E27
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Direct-/indirectaandeel apart regelbaar | Nee |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Soort verlichtingsarmatuur | Woonruimteverlichtingsarmatuur |
| Dimbaar | Nee |
| Met contactdoos | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Lamphouder | E27 |
| Hoogte/diepte | 130 mm |
| Met schakelaar | Ja |
| Richtbaar | Nee |
| Materiaal afdekking | Zonder kap |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Diameter | 90 mm |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Buigbaar | Nee |
| Met dimmer | Nee |
| Max. systeemvermogen | 60 W |
| Montagewijze | Standaard (voet) |
| Nom. spanning | 220 - 220 V |
| Lichtverdeler | Geen |
| Geschikt voor lampvermogen | 1 - 60 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Categorieën |
Tafellampen
Huishoudelijk |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Bailey Tafellamp led 130MM
Bailey Led filament pine led-lamp e27 4W 922 2200K 290LM dimbaar
Bailey Led filament pine led-lamp e27 4W 922 2200K 290LM dimbaar
Bailey Led filament pine led-lamp e27 4W 922 2200K 290LM dimbaar
Artikelnummer: 21259614
Fabrikantnummer: 80100040602
Bailey Big baby led-lamp e27 3W bol 922 2200K 120LM dimbaar
Bailey Big baby led-lamp e27 3W bol 922 2200K 120LM dimbaar
Bailey Big baby led-lamp e27 3W bol 922 2200K 120LM dimbaar
Artikelnummer: 21231579
Fabrikantnummer: 80100040744
Huidige product