Bailey Textile cable 3C white/black+plug 3M - 141400
Artikelnummer: 21502498 | Fabrikantnummer: 141400 | EAN: 8714681414002
Omschrijving
Bailey aansluitleiding
Het productnummer van de fabrikant is 141400. Het EAN nummer is 8714681414002. Het interne artikelnummer is 21502498.
Aanvullende informatie
BAI Textielsnoer 3 meter Wit/Zwart met stekker 3x0.75mm² met aardedraad 3-aderig Strijkijzersnoer/stofkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Power Cord
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal aders | 3 |
| Lengte | 3 m |
| Mantelkleur | Zwart |
| Nom. stroom | 10 A |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Aansluiting 2 | Adereindhuls |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 6 mm |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 220 - 250 V |
| Temperatuurbestendigheid | 1 - 40 °C |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Haaks |
| Met persoonlijke bescherming PRCD | Nee |
| Mantelmateriaal | Stof (textiel) |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Aansluiting 1 | Stekker CEE 7/4 (Type F) |
| Categorieën |
Aansluitsnoeren en verlengsnoeren
Draad en kabel |
Huidige product