Bailey Textile cable twisted 2C black 50M roll - 140319
Artikelnummer: 21033613 | Fabrikantnummer: 140319 | EAN: 8714681403198
Omschrijving
Textielsnoer Gedraaid 2C 50M Zwart
Het productnummer van de fabrikant is 140319. Het EAN nummer is 8714681403198. Het interne artikelnummer is 21033613.
Aanvullende informatie
BAI Textielsnoer Rol 50 meter gedraaid Zwart 2x0.75mm² 2-aderig Strijkijzersnoer/stofkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Textile cable 50M
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Mantelkleur | Zwart |
| Nom. stroom | 10 A |
| Aantal aders | 2 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Aansluiting 2 | Adereindhuls |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Lengte | 50 m |
| Aansluiting 1 | Adereindhuls |
| Gespiraliseerde kabel | Ja |
| Buitendiameter circa | 6 mm |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 220 - 250 V |
| Temperatuurbestendigheid | 1 - 40 °C |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Recht |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
| Met persoonlijke bescherming PRCD | Nee |
| Mantelmateriaal | Stof (textiel) |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Categorieën |
Draden en snoeren
Draad en kabel |
Huidige product