Bailey Textile cable twisted 3C shiny blue/white/red 3M - 141099
Artikelnummer: 21502454 | Fabrikantnummer: 141099 | EAN: 8714681410998
Omschrijving
Bailey aansluitleiding
Het productnummer van de fabrikant is 141099. Het EAN nummer is 8714681410998. Het interne artikelnummer is 21502454.
Aanvullende informatie
TEXTIEL SNOER
BAI Textielsnoer 3 meter gedraaid Shiny Rood/Wit/Blauw 3x0.75mm² met aardedraad 3-aderig Strijkijzersnoer/stofkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Textielsnoer 3 meter gedraaid Shiny Rood/Wit/Blauw 3x0.75mm² met aardedraad 3-aderig Strijkijzersnoer/stofkabel
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Textile cable 3M
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal aders | 3 |
| Lengte | 3 m |
| Nom. stroom | 10 A |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Mantelkleur | Blauw |
| Aansluiting 2 | Adereindhuls |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Aansluiting 1 | Adereindhuls |
| Gespiraliseerde kabel | Ja |
| Buitendiameter circa | 6 mm |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. spanning | 220 - 250 V |
| Temperatuurbestendigheid | 1 - 40 °C |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Recht |
| Kabelinvoer aansluiting 2 | Recht |
| Met persoonlijke bescherming PRCD | Nee |
| Mantelmateriaal | Stof (textiel) |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Categorieën |
Draden en snoeren
Draad en kabel |
Huidige product
Bailey Textile cable twisted 3C shiny blue/white/red 3M
Artikelnummer: 21502454
Fabrikantnummer: 141099