Bailey True-light 8012 led lamp e27 12W 955 volspectrum 5500K ra96 180D 56x115mm 1050LM (67W) - 140017
Artikelnummer: 20857334 | Fabrikantnummer: 140017 | EAN: 8714681400173
Het productnummer van de fabrikant is 140017. Het EAN nummer is 8714681400173. Het interne artikelnummer is 20857334.
Kleurtemperatuur
True-Light 8012 LED Lamp E27 12W 955 Volspectrum Daglicht 5500K Ra97 180° 56x115mm 1050lm (67W) Dimbaar
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
TRUE-LIGHT
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 115 mm |
| Voet | E27 |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 12 kWh |
| Diameter | 56 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Specifieke lichtstroom lamp | 77 lm/W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 5500 - 5500 K |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 15000 |
| Nom. stroom | 70 - 70 mA |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Lampaanduiding | Overig |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Lichtstroom | 1050 - 1050 lm |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | Overig |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | Overig |
| Lampvermogen | 12 - 12 W |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Stralingshoek | 180 - 180 ° |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 1050 lm |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Daglicht wit > 5300 K |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder mat e27 zwart edisonfitting
Artikelnummer: 20794907
Fabrikantnummer: 139700
Artikelnummer: 20857334
Fabrikantnummer: 140017