Bailey Tube gloeilamp buisvormig B22D 10W 24V - TB243024010
Artikelnummer: 21259578 | Fabrikantnummer: TB243024010 | EAN: 8714681152218
Omschrijving
Voet B22d
10W
Buis B22d 22X43 24V 10W Helder
Aanvullende informatie BAI Laagvolt Buis B22d 24V 10W Helder 22x43mm Gloeilamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey Specificaties
Klasse Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse
Merk Bailey
Toon alle producten van Bailey
Serie Incandescent
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 10 W
Schokbestendig Nee
Koelkasttoepassing Nee
Kooldraad filament Nee
Diameter 22 mm
Voet B22d
Nom. stroom 417 mA
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 10 kWh
Totale lengte 43 mm
Lampspanning 24 - 24 V
Lampaanduiding Overig
Kleur Kleurloos
Geschikt voor bakoven Nee
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 G
Model Helder
Categorieën Gloeilampen
Lichtbronnen
Huidige product
Bailey Tube gloeilamp buisvormig B22D 10W 24V