Bailey Gloeilamp buisvormig B22D 60W 220V - TB294240060
Artikelnummer: 22727263 | Fabrikantnummer: TB294240060 | EAN: 8714681153192
Het productnummer van de fabrikant is TB294240060. Het EAN nummer is 8714681153192. Het interne artikelnummer is 22727263.
BAI Buis B22d 240V 60W Helder 29x94mm 1000u Gloeilamp
| Klasse |
Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Incandescent
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 60 W |
| Nom. stroom | 250 mA |
| Schokbestendig | Nee |
| Koelkasttoepassing | Nee |
| Kooldraad filament | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Totale lengte | 94 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 60 kWh |
| Voet | B22d |
| Diameter | 29 mm |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Kleur | Kleurloos |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |