Bailey Tube e14 20x85 12V 15W clear - TE484012015
Artikelnummer: 20846670 | Fabrikantnummer: TE484012015 | EAN: 8714681290958
Omschrijving
Voet E14
15W
Buis E14 20X85 12V 15W Helder
Aanvullende informatie BUISLAMP
Bailey Laagvolt Buis E14 12V 15W Helder 20x85mm 1000h Gloeilamp
BAI Laagvolt Buis E14 12V 15W Helder 20x85mm 1000u Gloeilamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey Specificaties
Klasse Gloeilamp buisvormig
Toon alle producten van deze klasse
Merk Bailey
Toon alle producten van Bailey
Serie Incandescent
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 15 W
Schokbestendig Nee
Koelkasttoepassing Nee
Kooldraad filament Nee
Gemiddelde nom. levensduur 1000 h
Voet E14
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 15 kWh
Diameter 20 mm
Totale lengte 85 mm
Nom. stroom 1250 mA
Lampspanning 12 - 12 V
Lampaanduiding Overig
Kleur Kleurloos
Geschikt voor bakoven Nee
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 G
Model Helder
Categorieën Gloeilampen
Lichtbronnen
Huidige product
Bailey Tube e14 20x85 12V 15W clear