Bailey Tube e14 20x85 60V 10W clear - TE484060010
Artikelnummer: 20846225 | Fabrikantnummer: TE484060010 | EAN: 8714681155264
Omschrijving
Voet E14
10W
Buis E14 20X85 60V 10W Helder
Aanvullende informatie BUISLAMP
Bailey Laagvolt Buis E14 60V 10W Helder 20x85mm 1000h Gloeilamp
BAI Laagvolt Buis E14 60V 10W Helder 20x85mm 1000u Gloeilamp
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 10 W
Voet E14
Diameter 20 mm
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 10 kWh
Totale lengte 85 mm
Nom. stroom 167 mA
Lampspanning 60 - 60 V
Model Helder
Huidige product
Bailey Tube e14 20x85 60V 10W clear