Bailey Tube e14 30x90 130V 25W frosted - TE490130025F
Artikelnummer: 20846268 | Fabrikantnummer: TE490130025F | EAN: 8714681155608
Omschrijving
Voet E14
25W
Buis E14 30X90 130V 25W Mat
Aanvullende informatie BUISLAMP
Bailey Buis E14 130V 25W Mat 30x90mm 1000h Gloeilamp
BAI Buis E14 130V 25W Mat 30x90mm 1000u Gloeilamp
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 25 W
Voet E14
Diameter 30 mm
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 25 kWh
Totale lengte 90 mm
Lampspanning 130 - 130 V
Model Gematteerd
Nom. stroom 192 mA
Huidige product
Bailey Tube e14 30x90 130V 25W frosted