Bailey G10Q uv-lamp TL-lamp TL-buis 30W 55MM uv-A - FUL30T8BL
Artikelnummer: 20521901 | Fabrikantnummer: FUL30T8BL | EAN: 8714681054949
Het productnummer van de fabrikant is FUL30T8BL. Het EAN nummer is 8714681054949. Het interne artikelnummer is 20521901.
BEE BL U-Shape G10q 30W 05 Blacklight Opaal 55x240mm Katlan TL-U Lamp voor insectenverdelger UV-A lamp
| Klasse |
UV-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
UV Blacklight
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Lampvermogen | 30 W |
| Lamptype | TL-buis |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 30 kWh |
| Diameter | 55 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Totale lengte | 240 mm |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Geïntegreerde starter | Nee |
| Voet | G10q |
| Lampvorm | U |
| Brandstand | Overig |
| Blacklightlamp | Ja |
| Soort UV-straling | UV-A |
| Geschikt voor reprografie | Nee |
| Geschikt voor waterdesinfectie | Nee |
| Geschikt voor persoonlijk welzijn | Nee |
| Geschikt voor bruining | Nee |
| Geschikt voor insectenbestrijding | Ja |
| Geschikt voor luchtdesinfectie | Nee |
| Geschikt voor medische toepassingen | Nee |
| Externe ontsteker vereist | Nee |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20521901
Fabrikantnummer: FUL30T8BL