Bailey UV-C Germicidal TL 15W G13 26x437 bacteriedodend tuv coat - 145887
Artikelnummer: 24172805 | Fabrikantnummer: 145887 | EAN: 8714681458877
Het productnummer van de fabrikant is 145887. Het EAN nummer is 8714681458877. Het interne artikelnummer is 24172805.
| Klasse |
UV-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
UV-C Germicidal
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Lampvermogen | 15 W |
| Lamptype | TL-buis |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 15 kWh |
| Diameter | 26 mm |
| Voet | G13 |
| Blacklightlamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Lampvorm | Staaf |
| Geïntegreerde starter | Nee |
| Brandstand | Overig |
| Geschikt voor reprografie | Nee |
| Geschikt voor bruining | Nee |
| Soort UV-straling | UV-C |
| Geschikt voor medische toepassingen | Ja |
| Geschikt voor waterdesinfectie | Ja |
| Geschikt voor luchtdesinfectie | Ja |
| Totale lengte | 437 mm |
| Lampspanning | 56 - 56 V |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 24172805
Fabrikantnummer: 145887