Bailey UV-C Germicidal TL T8 G13 58W 26x1500 bacteriedodend - 146554
Artikelnummer: 25660165 | Fabrikantnummer: 146554 | EAN: 8714681465547
Het productnummer van de fabrikant is 146554. Het EAN nummer is 8714681465547. Het interne artikelnummer is 25660165.
| Klasse |
UV-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
UV-C Germicidal
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Nee |
| Lampvermogen | 58 W |
| Totale lengte | 1500 mm |
| Lamptype | TL-buis |
| Diameter | 26 mm |
| Voet | G13 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 8000 h |
| Blacklightlamp | Nee |
| Extern voorschakelapparaat | Ja |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 58 kWh |
| Lampvorm | Staaf |
| Geïntegreerde starter | Nee |
| Brandstand | Overig |
| Geschikt voor reprografie | Nee |
| Geschikt voor persoonlijk welzijn | Nee |
| Geschikt voor bruining | Nee |
| Geschikt voor medische toepassingen | Nee |
| Geschikt voor insectenbestrijding | Nee |
| Soort UV-straling | UV-C |
| Geschikt voor waterdesinfectie | Ja |
| Geschikt voor luchtdesinfectie | Ja |
| Externe ontsteker vereist | Ja |
| Categorieën |
Tl buizen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 25660165
Fabrikantnummer: 146554