Bailey IR 220-240V 100W R7S117MM - 64241017
Artikelnummer: 20789437 | Fabrikantnummer: 64241017 | EAN: 8714681356012
Het productnummer van de fabrikant is 64241017. Het EAN nummer is 8714681356012. Het interne artikelnummer is 20789437.
| Klasse |
IR-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Infra red linear
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Ja |
| Lampvermogen | 100 W |
| Lamptype | Overig |
| Voet | Overig |
| Lampvorm | Overig |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 100 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 5000 h |
| Totale lengte | 117.6 mm |
| Lampspanning | 240 - 240 V |
| Diameter lamp | 20 mm |
| Categorieën |
Gloeilampen
Lichtbronnen |