Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur)12v - ABA22D1212F
Artikelnummer: 20061788 | Fabrikantnummer: ABA22D1212F | EAN: 8714681000687
Het productnummer van de fabrikant is ABA22D1212F. Het EAN nummer is 8714681000687. Het interne artikelnummer is 20061788.
BAI Kogel Ba22d 12V 12W Mat 38x56mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 38 mm |
| Totale lengte | 56 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 12 W |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Voet | BA22d |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20061788
Fabrikantnummer: ABA22D1212F