Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) B22D 220V - VB22220035
Artikelnummer: 20065991 | Fabrikantnummer: VB22220035 | EAN: 8714681160879
Omschrijving
De Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) B22D 220V staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Bailey Transport & Traffic voertuiglamp, wit, diameter 38mm, lichtstroom 500lm, nom. vermogen gloeidraad 1 55W, lampspanning 220V, technologie gloeilamp, ECE code overig, voet B22d, totale lengte 100mm, 1 gloeidraden, geschikt voor vaartuig, lichtsterkte 35cd
Het productnummer van de fabrikant is VB22220035. Het EAN nummer is 8714681160879. Het interne artikelnummer is 20065991.
Aanvullende informatie
Bailey Navigatie B22d 220V 55W 35cd Helder C-5A 38x100mm Scheepslamp
BEE Navigatie B22d 220V 55W 35cd Helder C-5A 38x100mm Scheepslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE Navigatie B22d 220V 55W 35cd Helder C-5A 38x100mm Scheepslamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Marine
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 38 mm |
| Voet | B22d |
| Lichtstroom | 500 lm |
| Totale lengte | 100 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 55 W |
| Geschikt voor vaartuig | Ja |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Lichtsterkte | 35 cd |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) B22D 220V
Artikelnummer: 20065991
Fabrikantnummer: VB22220035