Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) ba15d 24V - AD4524021
Artikelnummer: 20061824 | Fabrikantnummer: AD4524021 | EAN: 8714681001448
Het productnummer van de fabrikant is AD4524021. Het EAN nummer is 8714681001448. Het interne artikelnummer is 20061824.
BEE Kogel S25 Ba15d 24V 21W Helder 25x47mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 25 mm |
| Voet | BA15d |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Totale lengte | 47 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Ja |
| Geschikt voor bromfiets | Ja |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Ja |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 21 W |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Ja |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Normaanduiding (ECE) | P21W |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20061824
Fabrikantnummer: AD4524021