Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) ba15s 12V - AS4512015
Artikelnummer: 20061908 | Fabrikantnummer: AS4512015 | EAN: 8714681005231
Het productnummer van de fabrikant is AS4512015. Het EAN nummer is 8714681005231. Het interne artikelnummer is 20061908.
BAI Kogel S25 Ba15s 12V 15W Helder 12401 25x47mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 25 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Totale lengte | 47 mm |
| Voet | BA15s |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 15 W |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20061908
Fabrikantnummer: AS4512015