Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) ba15s 48V - AS3548010
Artikelnummer: 20061896 | Fabrikantnummer: AS3548010 | EAN: 8714681005156
Het productnummer van de fabrikant is AS3548010. Het EAN nummer is 8714681005156. Het interne artikelnummer is 20061896.
BAI Heftruck G18 Ba15s 48V 10W Helder 18x35mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 18 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Totale lengte | 35 mm |
| Voet | BA15s |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 10 W |
| Geschikt voor vorkheftruck | Ja |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20061896
Fabrikantnummer: AS3548010