Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) ba15s 48V - AS5048045
Artikelnummer: 20061935 | Fabrikantnummer: AS5048045 | EAN: 8714681005507
Omschrijving
Bailey Transport & Traffic voertuiglamp, wit, diameter 25mm, nom. vermogen gloeidraad 1 45W, lampspanning 48V, technologie gloeilamp, ECE code overig, voet BA15s, totale lengte 50mm, 1 gloeidraden, geschikt voor vorkheftruck
Het productnummer van de fabrikant is AS5048045. Het EAN nummer is 8714681005507. Het interne artikelnummer is 20061935.
Aanvullende informatie
Bailey Heftruck S25 Ba15s 48V 45W Helder C-6 25x50mm Autolamp
BAI Heftruck S25 Ba15s 48V 45W Helder C-6 25x50mm Autolamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Heftruck S25 Ba15s 48V 45W Helder C-6 25x50mm Autolamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Diameter | 25 mm |
| Totale lengte | 50 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Voet | BA15s |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 45 W |
| Geschikt voor vorkheftruck | Ja |
| Lampspanning | 48 - 48 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) ba15s 48V
Artikelnummer: 20061935
Fabrikantnummer: AS5048045