Bailey Halogen capsule halogeenlamp zonder reflector GY6,35 2800K 50W - HY6042050
Artikelnummer: 20064596 | Fabrikantnummer: HY6042050 | EAN: 8714681088685
Het productnummer van de fabrikant is HY6042050. Het EAN nummer is 8714681088685. Het interne artikelnummer is 20064596.
Kleurtemperatuur
BEE Capsule JC GY6.35 42V 50W Helder 950lm 2000u 11x44mm Laagvolt halogeenlamp
| Klasse |
Laagvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 50 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lichtstroom | 950 lm |
| Totale lengte | 44 mm |
| Voet | GY6,35 |
| Diameter | 11 mm |
| Xenon | Nee |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Nee |
| Lagedruk techniek | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 50 kWh |
| Lampspanning | 42 - 42 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Nom. stroom | 1190 mA |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20064596
Fabrikantnummer: HY6042050