Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur)220v - VE27220050
Artikelnummer: 20066012 | Fabrikantnummer: VE27220050 | EAN: 8714681162149
Het productnummer van de fabrikant is VE27220050. Het EAN nummer is 8714681162149. Het interne artikelnummer is 20066012.
Bailey Navigatie E27 220V 65W 50cd Helder C-5A 38x100mm Scheepslamp
BAI Navigatie E27 220V 65W 50cd Helder C-5A 38x100mm Scheepslamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Marine
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Voet | E27 |
| Diameter | 38 mm |
| Totale lengte | 100 mm |
| Lichtsterkte | 50 cd |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Ja |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 65 W |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20066012
Fabrikantnummer: VE27220050