Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) P14,5S 12V - AH112055
Artikelnummer: 20061833 | Fabrikantnummer: AH112055 | EAN: 8714681001813
Het productnummer van de fabrikant is AH112055. Het EAN nummer is 8714681001813. Het interne artikelnummer is 20061833.
BEE H1 P14.5S 12V 55W Helder Halogeen 9x59mm Auto koplamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 59 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 9 mm |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Voet | P14,5s |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 55 W |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Ja |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Ja |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | H1 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20061833
Fabrikantnummer: AH112055