Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) P28S 110V - VP28110060
Artikelnummer: 20066018 | Fabrikantnummer: VP28110060 | EAN: 8714681162392
Omschrijving
De Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) P28S 110V staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
Bailey Transport & Traffic voertuiglamp, wit, diameter 39mm, lichtstroom 610lm, nom. vermogen gloeidraad 1 60W, lampspanning 110V, technologie gloeilamp, ECE code overig, voet P28s, totale lengte 108mm, 1 gloeidraden, geschikt voor vaartuig, lichtsterkte 50cd, specifieke lichtstroom lamp 10.17lm/W,
Het productnummer van de fabrikant is VP28110060. Het EAN nummer is 8714681162392. Het interne artikelnummer is 20066018.
Aanvullende informatie
Transport & Traffic
Bailey Navigatie P28s 110V 60W 50cd Helder C-5A 38x108mm Scheepslamp
BEE Navigatie P28s 110V 60W 50cd Helder C-5A 38x108mm Scheepslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
Bailey Navigatie P28s 110V 60W 50cd Helder C-5A 38x108mm Scheepslamp
BEE Navigatie P28s 110V 60W 50cd Helder C-5A 38x108mm Scheepslamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Marine
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 108 mm |
| Lichtsterkte | 50 cd |
| Lichtstroom | 610 lm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 39 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 60 W |
| Geschikt voor vaartuig | Ja |
| Voet | P28s |
| Lampspanning | 110 - 110 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Stroomsterkte | 0.55 A |
| Specifieke lichtstroom lamp | 10.17 lm/W |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) P28S 110V
Artikelnummer: 20066018
Fabrikantnummer: VP28110060