Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) P28S 220V - VP28220065
Artikelnummer: 20066021 | Fabrikantnummer: VP28220065 | EAN: 8714681162491
Omschrijving
De Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) P28S 220V staat gelijk aan een 60W gloeilamp.
Bailey Transport & Traffic voertuiglamp, wit, diameter 39mm, lichtstroom 610lm, nom. vermogen gloeidraad 1 65W, lampspanning 220V, technologie gloeilamp, ECE code overig, voet P28s, totale lengte 108mm, 1 gloeidraden, geschikt voor vaartuig, lichtsterkte 50cd, specifieke lichtstroom lamp 9.38lm/W,
Het productnummer van de fabrikant is VP28220065. Het EAN nummer is 8714681162491. Het interne artikelnummer is 20066021.
Aanvullende informatie
Bailey Navigatie P28s 220V 65W 50cd Helder C-5A 38x108mm Scheepslamp
BAI Navigatie P28s 220V 65W 50cd Helder C-5A 38x108mm Scheepslamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI Navigatie P28s 220V 65W 50cd Helder C-5A 38x108mm Scheepslamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Marine
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 108 mm |
| Lichtsterkte | 50 cd |
| Lichtstroom | 610 lm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 39 mm |
| Technologie | Gloeilamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Ja |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 65 W |
| Voet | P28s |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Normaanduiding (ECE) | Overig |
| Stroomsterkte | 0.3 A |
| Specifieke lichtstroom lamp | 9.38 lm/W |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) P28S 220V
Artikelnummer: 20066021
Fabrikantnummer: VP28220065