Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) PK22S 12V - AH312055
Artikelnummer: 12871618 | Fabrikantnummer: AH312055 | EAN: 8714681002179
Omschrijving
De Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) PK22S 12V staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Bailey Transport & Traffic voertuiglamp, wit, diameter 11mm, nom. vermogen gloeidraad 1 55W, lampspanning 12V, technologie halogeenlamp, ECE code H3, geschikt voor koplamp personenauto, voet PK22s, totale lengte 42mm, 1 gloeidraden, geschikt voor koplamp vrachtauto
Het productnummer van de fabrikant is AH312055. Het EAN nummer is 8714681002179. Het interne artikelnummer is 12871618.
Aanvullende informatie
Bailey H3 PK22s 12V 55W Helder Halogeen 11x42mm Auto koplamp
BEE H3 PK22s 12V 55W Helder Halogeen 11x42mm Auto koplamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE H3 PK22s 12V 55W Helder Halogeen 11x42mm Auto koplamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 42 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Lichtstroom | 1450 lm |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 55 W |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Ja |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Ja |
| Voet | PK22s |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Normaanduiding (ECE) | H3 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) PK22S 12V
Artikelnummer: 12871618
Fabrikantnummer: AH312055