Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) PK22S 24V - AH324070
Artikelnummer: 12871621 | Fabrikantnummer: AH324070 | EAN: 8714681002308
Omschrijving
De Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) PK22S 24V staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Bailey Transport & Traffic voertuiglamp, wit, diameter 11mm, nom. vermogen gloeidraad 1 70W, lampspanning 24V, technologie halogeenlamp, ECE code H3, geschikt voor koplamp personenauto, voet PK22s, totale lengte 55mm, 1 gloeidraden, geschikt voor koplamp vrachtauto
Het productnummer van de fabrikant is AH324070. Het EAN nummer is 8714681002308. Het interne artikelnummer is 12871621.
Aanvullende informatie
Bailey H3 PK22s 24V 70W Helder Halogeen 11x55mm Auto koplamp
BEE H3 PK22s 24V 70W Helder Halogeen 11x55mm Auto koplamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE H3 PK22s 24V 70W Helder Halogeen 11x55mm Auto koplamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 55 mm |
| Lichtstroom | 1750 lm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Diameter | 11 mm |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Ja |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Ja |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 70 W |
| Voet | PK22s |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Normaanduiding (ECE) | H3 |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) PK22S 24V
Artikelnummer: 12871621
Fabrikantnummer: AH324070