Bailey Transport & traffic voertuiglamp (miniatuur) PX26D 24V - AH724070
Artikelnummer: 20061857 | Fabrikantnummer: AH724070 | EAN: 8714681002971
Het productnummer van de fabrikant is AH724070. Het EAN nummer is 8714681002971. Het interne artikelnummer is 20061857.
BEE H7 PX26D 24V 70W 2.68A Black Top Halogeen 11.6x60mm Auto koplamp
| Klasse |
Voertuiglamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Automotive
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Totale lengte | 60 mm |
| Geschikt voor railverkeer | Nee |
| Geschikt voor overige verlichting personenauto | Nee |
| Geschikt voor vaartuig | Nee |
| Geschikt voor bromfiets | Nee |
| Geschikt voor vorkheftruck | Nee |
| Aantal gloeidraden | 1 |
| Geschikt voor overige verlichting vrachtauto | Nee |
| Geschikt voor fiets | Nee |
| Geschikt voor motorfiets | Nee |
| Geschikt voor vliegtuig | Nee |
| Technologie | Halogeenlamp |
| Geschikt voor koplamp personenauto | Ja |
| Voet | PX26D |
| Geschikt voor koplamp vrachtauto | Ja |
| Nom. vermogen gloeidraad 1 | 70 W |
| Diameter | 11.6 mm |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Normaanduiding (ECE) | H7 |
| Stroomsterkte | 2.68 A |
| Categorieën |
Speciaallampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20061857
Fabrikantnummer: AH724070