Bailey Halogen linear halogeenlamp zonder reflector R7S 3000K 300W - HR117024300
Artikelnummer: 20064503 | Fabrikantnummer: HR117024300 | EAN: 8714681086896
Het productnummer van de fabrikant is HR117024300. Het EAN nummer is 8714681086896. Het interne artikelnummer is 20064503.
Kleurtemperatuur
BEE Tweekneeps RC R7s 24V 300W Helder 5400lm 1000u 10x117mm Verstevigde constructie Laagvolt halogeenlamp
| Klasse |
Laagvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Diameter | 10 mm |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 117 mm |
| Lichtstroom | 5400 lm |
| Xenon | Nee |
| Lampvermogen | 300 W |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 300 kWh |
| Lampspanning | 24 - 24 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Nom. stroom | 12500 mA |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder 118MM 6a 250V T250 250MM R7S wit overig
Artikelnummer: 21381575
Fabrikantnummer: 141213
Artikelnummer: 20064503
Fabrikantnummer: HR117024300