Bailey Halogen linear halogeenlamp zonder reflector R7S 3000K 500W - H117042500
Artikelnummer: 20063927 | Fabrikantnummer: H117042500 | EAN: 8714681067949
Het productnummer van de fabrikant is H117042500. Het EAN nummer is 8714681067949. Het interne artikelnummer is 20063927.
Kleurtemperatuur
BEE Tweekneeps R7s 42V 500W Helder 6000lm 2000u 10x117mm Laagvolt halogeenlamp
| Klasse |
Laagvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 10 mm |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 117 mm |
| Lichtstroom | 6000 lm |
| Xenon | Nee |
| Lampvermogen | 500 W |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 500 kWh |
| Nom. stroom | 11905 mA |
| Lampspanning | 42 - 42 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder 118MM 6a 250V T250 250MM R7S wit overig
Artikelnummer: 21381575
Fabrikantnummer: 141213
Artikelnummer: 20063927
Fabrikantnummer: H117042500