Bailey Halogeenlamp zonder reflector ba15d 40W 62MM - HB15240040F
Artikelnummer: 22727173 | Fabrikantnummer: HB15240040F | EAN: 8714681069417
Het productnummer van de fabrikant is HB15240040F. Het EAN nummer is 8714681069417. Het interne artikelnummer is 22727173.
Kleurtemperatuur
BEE Single envelope JD Ba15d 240V 40W Mat 380lm 1500u 15x65mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 40 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 40 kWh |
| Lichtstroom | 380 lm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Voet | BA15d |
| Diameter | 15 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Totale lengte | 65 mm |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 22727173
Fabrikantnummer: HB15240040F