Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 300W 117MM - H117130300
Artikelnummer: 22727170 | Fabrikantnummer: H117130300 | EAN: 8714681067987
Het productnummer van de fabrikant is H117130300. Het EAN nummer is 8714681067987. Het interne artikelnummer is 22727170.
Kleurtemperatuur
BEE Tweekneeps R7s 130V 300W Helder 3800lm 2000u 8x117mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 117 mm |
| Diameter | 8 mm |
| Lampvermogen | 300 W |
| Lichtstroom | 3800 lm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 300 kWh |
| Lampspanning | 110 - 110 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder 118MM 6a 250V T250 250MM R7S wit overig
Artikelnummer: 21381575
Fabrikantnummer: 141213
Artikelnummer: 22727170
Fabrikantnummer: H117130300