Bailey Halogeenlamp zonder reflector ba15d 150W 77MM - HB15240150
Artikelnummer: 20064005 | Fabrikantnummer: HB15240150 | EAN: 8714681069615
Het productnummer van de fabrikant is HB15240150. Het EAN nummer is 8714681069615. Het interne artikelnummer is 20064005.
Kleurtemperatuur
BEE Single envelope JD Ba15d 240V 150W Helder 1700lm 1500u 15x75mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 150 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Voet | BA15d |
| Totale lengte | 75 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 150 kWh |
| Lichtstroom | 1700 lm |
| Diameter | 15 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20064005
Fabrikantnummer: HB15240150