Bailey Halogeenlamp zonder reflector e14 250W 74MM - HE14240250F
Artikelnummer: 20064308 | Fabrikantnummer: HE14240250F | EAN: 8714681075302
Het productnummer van de fabrikant is HE14240250F. Het EAN nummer is 8714681075302. Het interne artikelnummer is 20064308.
Kleurtemperatuur
BEE Single envelope JD E14 240V 250W Mat 3250lm 2000u 14x74mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 250 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Voet | E14 |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Diameter | 20 mm |
| Totale lengte | 74 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 250 kWh |
| Lichtstroom | 3250 lm |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Gematteerd |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20064308
Fabrikantnummer: HE14240250F