Bailey Halogeenlamp zonder reflector e14 75W 64MM - HE14240075
Artikelnummer: 11420524 | Fabrikantnummer: HE14240075 | EAN: 8714681075203
Het productnummer van de fabrikant is HE14240075. Het EAN nummer is 8714681075203. Het interne artikelnummer is 11420524.
Kleurtemperatuur
BEE Single envelope JD E14 240V 75W Helder 750lm 1500u 13x64mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 75 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Voet | E14 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 75 kWh |
| Diameter | 20 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Lichtstroom | 750 lm |
| Totale lengte | 64 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 11420524
Fabrikantnummer: HE14240075