Bailey Vorm:buis eenkneeps GY6,35 230..240V 100W 13x45mm uitvoering:held - HY6240100
Artikelnummer: 20064617 | Fabrikantnummer: HY6240100 | EAN: 8714681088869
Het productnummer van de fabrikant is HY6240100. Het EAN nummer is 8714681088869. Het interne artikelnummer is 20064617.
Kleurtemperatuur
Bailey Capsule JCD GY6.35 230-240V 100W Helder 1200lm 1500h 13x45mm CC-13 Hoogvolt halogeenlamp
BAI Capsule JCD GY6.35 230-240V 100W Helder 1200lm 1500h 13x45mm CC-13 Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 100 W |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Totale lengte | 45 mm |
| Diameter | 13 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 100 kWh |
| Lichtstroom | 1200 lm |
| Voet | GY6,35 |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis eenkneeps (eenzijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Artikelnummer: 20064617
Fabrikantnummer: HY6240100