Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 150W 117MM - HR117130150
Artikelnummer: 20064512 | Fabrikantnummer: HR117130150 | EAN: 8714681086940
Het productnummer van de fabrikant is HR117130150. Het EAN nummer is 8714681086940. Het interne artikelnummer is 20064512.
Kleurtemperatuur
BEE Tweekneeps RC R7s 130V 150W Helder 1800lm 2000u 8x117mm Verstevigde constructie Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Lampvermogen | 150 W |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 117 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 150 kWh |
| Lichtstroom | 1800 lm |
| Diameter | 8 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampspanning | 110 - 110 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder 118MM 6a 250V T250 250MM R7S wit overig
Artikelnummer: 21381575
Fabrikantnummer: 141213
Artikelnummer: 20064512
Fabrikantnummer: HR117130150