Bailey Vorm:staaf tweekneeps R7S 110..130V 200W 8x117mm uitvoering:helde - H117130200
Artikelnummer: 20063930 | Fabrikantnummer: H117130200 | EAN: 8714681067963
Het productnummer van de fabrikant is H117130200. Het EAN nummer is 8714681067963. Het interne artikelnummer is 20063930.
Kleurtemperatuur
Bailey Tweekneeps R7s 110-130V 200W Helder 2400lm 2000h 8x117mm Hoogvolt halogeenlamp
BAI Tweekneeps R7s 130V 200W Helder 2400lm 2000u 8x117mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 117 mm |
| Lichtstroom | 2400 lm |
| Diameter | 8 mm |
| Lampvermogen | 200 W |
| UV-bescherming | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 200 kWh |
| Lampspanning | 110 - 110 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder 118MM 6a 250V T250 250MM R7S wit overig
Artikelnummer: 21381575
Fabrikantnummer: 141213
Artikelnummer: 20063930
Fabrikantnummer: H117130200