Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 1000W 189MM - HR189240995
Artikelnummer: 20064530 | Fabrikantnummer: HR189240995 | EAN: 8714681087190
Omschrijving
Bailey hoogvolt halogeenlamp z reflector, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, 1000W, voet R7s, totale lengte 189mm, lampspanning 220V, uitvoering helder, lichtstroom 22000lm, temperatuur 2900K, lampvorm buis tweekneeps, gemiddelde nom. levensduur 2000u,
Het productnummer van de fabrikant is HR189240995. Het EAN nummer is 8714681087190. Het interne artikelnummer is 20064530.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey Tweekneeps RC R7s 220-240V 1000W Helder 17000lm 1500h 10x189mm Hoogvolt halogeenlamp
BEE Tweekneeps RC R7s 240V 1000W Helder 10x189mm Verstevigde constructie Hoogvolt halogeenlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE Tweekneeps RC R7s 240V 1000W Helder 10x189mm Verstevigde constructie Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Diameter | 10 mm |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 189 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampvermogen | 1000 W |
| Lichtstroom | 17000 lm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1000 kWh |
| Lampspanning | 220 - 240 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
R7s lampvoet
Halogeenlampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 1000W 189MM
Artikelnummer: 20064530
Fabrikantnummer: HR189240995