Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 160W 78MM - XR078240160
Artikelnummer: 20066246 | Fabrikantnummer: XR078240160 | EAN: 8714681001318
Het productnummer van de fabrikant is XR078240160. Het EAN nummer is 8714681001318. Het interne artikelnummer is 20066246.
Kleurtemperatuur
BEE ECO Tweekneeps RC R7s 240V 160W (200W) 3100lm Helder 1000u 8x78mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurtemperatuur | 2700 K |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1000 h |
| Lichtstroom | 3100 lm |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 78 mm |
| Diameter | 8 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampvermogen | 160 W |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 160 kWh |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
Halogeenlampen
Lichtbronnen |
Bailey Lamphouder 78MM 6a 250V T250 250MM R7S wit overig
Artikelnummer: 21381556
Fabrikantnummer: 141212
Artikelnummer: 20066246
Fabrikantnummer: XR078240160