Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 230W 117MM - XR117240230
Artikelnummer: 20066264 | Fabrikantnummer: XR117240230 | EAN: 8714681002735
Omschrijving
Bailey Eco hoogvolt halogeenlamp z reflector, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, 230W, voet R7s, totale lengte 117mm, lampspanning 220V, uitvoering helder, lichtstroom 4644lm, temperatuur 2900K, lampvorm buis tweekneeps, gemiddelde nom. levensduur 2000u,
Het productnummer van de fabrikant is XR117240230. Het EAN nummer is 8714681002735. Het interne artikelnummer is 20066264.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey ECO Tweekneeps RC R7s 220-240V 230W Helder 4800lm 1000h 8x117mm Hoogvolt halogeenlamp
BEE ECO Tweekneeps RC R7s 240V 230W (300W) 4644lm Helder 10x117mm Hoogvolt halogeenlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE ECO Tweekneeps RC R7s 240V 230W (300W) 4644lm Helder 10x117mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 230 W |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Diameter | 10 mm |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 117 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 230 kWh |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Lichtstroom | 4644 lm |
| Model | Helder |
| Categorieën |
R7s lampvoet
Halogeenlampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 230W 117MM
Artikelnummer: 20066264
Fabrikantnummer: XR117240230