Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 400W 117MM - XR117240400
Artikelnummer: 20066267 | Fabrikantnummer: XR117240400 | EAN: 8714681087107
Omschrijving
Bailey Eco hoogvolt halogeenlamp z reflector, diameter 10mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, 400W, voet R7s, totale lengte 117mm, lampspanning 220 - 240V, uitvoering helder, lichtstroom 8550lm, temperatuur 2900K, lampvorm buis tweekneeps, gemiddelde nom. levensduur 1500u,
Het productnummer van de fabrikant is XR117240400. Het EAN nummer is 8714681087107. Het interne artikelnummer is 20066267.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey ECO Tweekneeps RC R7s 220-240V 400W Helder 8800lm 1000h 8x117mm Hoogvolt halogeenlamp
BEE ECO Tweekneeps RC R7s 240V 400W (500W) 8550lm Helder 1500u 10x117mm Hoogvolt halogeenlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BEE ECO Tweekneeps RC R7s 240V 400W (500W) 8550lm Helder 1500u 10x117mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 400 W |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 1500 h |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Diameter | 10 mm |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 117 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 400 kWh |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lampspanning | 220 - 240 V |
| Lichtstroom | 8550 lm |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
R7s lampvoet
Halogeenlampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 400W 117MM
Artikelnummer: 20066267
Fabrikantnummer: XR117240400