Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 80W 117MM - XR117240080
Artikelnummer: 20066255 | Fabrikantnummer: XR117240080 | EAN: 8714681001882
Omschrijving
De Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 80W 117MM staat gelijk aan een 150-250W gloeilamp.
Bailey Eco hoogvolt halogeenlamp z reflector, diameter 8mm, energie-efficiëntieklasse volgens E G, 80W, voet R7s, totale lengte 117mm, lampspanning 220V, uitvoering helder, lichtstroom 1380lm, temperatuur 2900K, lampvorm buis tweekneeps, gemiddelde nom. levensduur 2000u,
Het productnummer van de fabrikant is XR117240080. Het EAN nummer is 8714681001882. Het interne artikelnummer is 20066255.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Bailey ECO Tweekneeps RC R7s 220-240V 80W Helder 1500lm 1000h 8x117mm Hoogvolt halogeenlamp
BAI ECO Tweekneeps RC R7s 240V 80W (100W) 1380lm Helder 8x117mm Hoogvolt halogeenlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
BAI ECO Tweekneeps RC R7s 240V 80W (100W) 1380lm Helder 8x117mm Hoogvolt halogeenlamp
| Klasse |
Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Halogen
Toon alle producten in deze serie |
| Lampvermogen | 80 W |
| Gedraaid glas | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Kleurtemperatuur | 2900 K |
| Voet | R7s |
| Totale lengte | 117 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 80 kWh |
| Diameter | 8 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Infrarood coating | Nee |
| Lichtstroom | 1380 lm |
| Lampspanning | 220 - 220 V |
| Lampaanduiding | Overig |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
| Model | Helder |
| Categorieën |
R7s lampvoet
Halogeenlampen Lichtbronnen |
Huidige product
Bailey Halogeenlamp zonder reflector R7S 80W 117MM
Artikelnummer: 20066255
Fabrikantnummer: XR117240080