Bailey RoBust LED work Robust Led bouwlamp switch 30W-50W 4000K-6500K dim cli 3M - 145742
Artikelnummer: 23710003 | Fabrikantnummer: 145742 | EAN: 8714681457429
Omschrijving
RoBust LED Bouwlamp Switch 30W-50W 4000K-6500K DIM CLI 3M
Het productnummer van de fabrikant is 145742. Het EAN nummer is 8714681457429. Het interne artikelnummer is 23710003.
Aanvullende informatie
BAI RoBust LED Work Switch Portable CLI 30/50W 4000K-6500K 3000/5000lm Dimbaar Body Blauw 220-240V IP54 IK10 3m met stekker AC en 2x contactdoos Werklamp/Bouwlamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Bailey
Specificaties
| Klasse |
Bouwlamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Bailey
Toon alle producten van Bailey |
| Serie |
Robust LED work
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Slagvastheid | IK10 |
| Met contactdoos | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Kleur behuizing | Blauw |
| Aantal polen | 2 |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Breedte | 345 mm |
| Lengte aansluitkabel | 3 m |
| Max. systeemvermogen | 50 W |
| Met statiefhouder | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4 |
| Geschikt voor lampvermogen | 30 - 50 W |
| Soort bedrading | Eindig |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 6500 K |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 30000 h |
| Met wieltjes | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Stroomvoorziening | Netvoeding |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.4 |
| Met bescherming | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Met statief | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Aansluitwijze | Aansluitsnoer met stekker |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 3000 - 5000 lm |
| Categorieën | Gereedschap |
Huidige product
Bailey RoBust LED work Robust Led bouwlamp switch 30W-50W 4000K-6500K dim cli 3M
Artikelnummer: 23710003
Fabrikantnummer: 145742